Služby - Likvidace azbestu

bezpecne_ukladani_azbestu_pytle_likvidace_azbestu_azbestop_404

Likvidace azbestových střech

Kvalita bez kompromisů. Přijímáme odpovědnost za odstranění azbestu z vašeho života. Předáme vám prostor zbavený i těch nejmenších azbestových vláken. A vy si můžete bez obav užívat svůj majetek.

Likvidace azbestu v interiéru

Naše práce chrání nejen zdraví našich pracovníků, ale také zdraví ostatních uživatelů z řad veřejnosti, kteří budou budovu po dokončení rekonstrukce využívat. Předáme vám prostor vyčištěný i od těch nejmenších azbestových vláken.

Likvidace azbestu v boletických panelech

Přebíráme odpovědnost za dokonalé odstranění azbestu, a to i v obtížných podmínkách plně funkční budovy. Předáme vám prostor vyčištěný i od těch nejmenších azbestových vláken.

azbest_v_priumyslu_titulni_foto_azbestop

Likvidace azbestu v průmyslu

Největší riziko kontaminace azbestem představuje údržba a renovace veřejných a průmyslových budov, při jejichž stavbě byl azbest použit. Přebíráme odpovědnost za dokonalé odstranění azbestu i v obtížných podmínkách průmyslových budov.

Stavebně-technický průzkum

Nejste si jisti, zda se jedná o azbest? Provádíme odběr vzorků vzduchu a analýzu vzduchu a sporného materiálu za účelem zjištění přítomnosti nebezpečných azbestových vláken.

Nezáväzná cenová ponuka

Stačí, ak sa nám ozvete a my pre vás obratom vypracujeme nezáväznú cenovú kalkuláciu šitú priamo na mieru vaším potrebám.

You are not permitted to submit this form!

Kontakt:

+421 917 400 004

info@azbestop.cz