Reference z likvidace azbestu

1 325 m2

Demontovali jsme azbestové fasádní panely z budovy polikliniky. Rekonstrukce probíhala v těsné blízkosti obchodu s potravinami a lékárny, a to vše při zachování běžného provozu polikliniky.

Likvidace azbestu ze střechy rodinného domu

170 m2

Střešní krytina s obsahem azbestu byla demontována ručně, co nejméně destruktivním způsobem pro zabránění prášení azbestových vláken do ovzduší.

3 200 m2

Likvidace azbestu probíhala v centru Prahy za dodržováni přísných bezpečnostních podmínek. Sanace azbestu probíhala po dobu 20 dnů.

Likvidace azbestu v podzemních kabelových kolektorech

65 m2

Odstraňovali jsme azbestovou výplň a vyměňovali samotné lávky elektrických rozvodů. Azbest jsme nahradili certifikovaným materiálem s protipožárními a nevodivými vlastnostmi.

2000 m2

Plánujete rekonstrukci ploché střechy? Nezapomeňte na kontrolu azbestu! Odhalení a likvidace azbestu v asfaltových pásech vyžaduje odborný přístup. V tomto článku se dozvíte, jak azbest rozpoznat, jaké rizika představuje a jak ho bezpečně odstranit.

6 200 m2

V Hradci Kárlové jsme odstranili celou skladbu bolestivého fasádního panelu včetně materiálů obsahujících azbest.

Nezáväzná cenová ponuka

Stačí, ak sa nám ozvete a my pre vás obratom vypracujeme nezáväznú cenovú kalkuláciu šitú priamo na mieru vaším potrebám.

You are not permitted to submit this form!

Kontakt:

+421 917 400 004

info@azbestop.cz