Přesný postup likvidace azbestu

Měníte střechu, rekonstruujete dům, panelák či budovu a narazili jste na azbest? Obraťte se s důvěrou na nás. Odbornou likvidaci všech typů materiálů s obsahem azbestu realizujeme po celém Česku pro firmy i fyzické osoby, a to iv interiérech i exteriérech.

1. Nezávazná kalkulace

Obsahuje cenu za demontáž azbestu, veškerá povolení, vypracování dokumentace, správní poplatky jakož i za odvoz a likvidaci azbestu/eternitu na skládku nebezpečného odpadu.

2. Smlouva

Součástí budou předběžné termíny začátku a ukončení demontáže azbestu.

3. Úřady

Odsouhlasíme plán práce na příslušné krajské hygienické stanici a získáme povolení k nakládání s nebezpečným odpadem. Je třeba počítat až s 30 denní lhůtu pro získání všech povolení.

4. Azbest na střeše

V případě likvidace eternitové střešní krytiny, nejčastěji likvidujeme střechy rodinných domů v rozsahu od 200 do 300 m2. Demontáž takové střechy trvá 3-4 dny.

5. Kontrolovaná zóna

Na místě vytvoříme kontrolované pásmo, do kterého mají povolen přístup pouze pracovníci ve speciálním ochranném oblečení s respirátory. V interiérech práce provádíme ve vzduchotěsně obalené budově, kde je vytvořen podtlak a odsávání azbestového prachu.

6. Stabilizace azbestu

Před demontáží azbest stabilizujeme speciálním postřikem nanášeným vysokotlakým airless zařízením, který zabrání uvolňování vláken během demontáže.

7. Skladování azbestu

Demontovaný azbest opatrně vložíme do nepropustných pytlů s označením „POZOR AZBEST“.

8. Ochrana majetku

V případě demontáže staré azbestové krytiny koordinujeme práce spojené s montáží nové střechy tak, aby byl váš majetek chráněn proti vlivům nepříznivého počasí během rekonstrukčních prací na střeše.

9. Azbest v interiéru

Po dokončení prací v interiéru použijeme speciální přípravek, který odstraní všechna uniklá vlákna ze vzduchu. Poté vyčistíme vnitřní prostory od azbestových vláken pomocí vysavačů s HEPA filtrem s účinností více než 99 %.

10. Měření přítomnosti azbestu

Po skončení prací v interiérech zajistíme kontrolní měření a analýzu vzorku vzduchu v certifikované laboratoři.

11. Likvidace nebezpečného odpadu

Zajistíme přepravu a likvidaci azbestu na nejbližší skládce nebezpečného odpadu.

12. Dokumenty

Poskytneme vám veškeré dokumenty, které jsou potřebné například při kolaudaci nemovitosti. Detailní dokumentace průběhu realizace zakázky je archivována v naší společnosti pro účely budoucích kontrol úřadů.

13. Naše odpovědnost

Zaručujeme, že jakmile naše práce skončí, zůstane prostředí vyčištěné od nejmenších částic azbestu a způsobilé pro běžný život nebo práci.

Poradíme vám

Jsme tu, abychom vám pomohli

Jméno a příjmení *
E-mail *
Telefón *
Místo/ město likvidace *
Typ subjektu *
Co potřebujete řešit? *
Metráž v m2 *
Doplňující informace napr. typ azbestu, poznámky atd.

Nezáväzná cenová ponuka

Stačí, ak sa nám ozvete a my pre vás obratom vypracujeme nezáväznú cenovú kalkuláciu šitú priamo na mieru vaším potrebám.

You are not permitted to submit this form!

Kontakt:

+421 917 400 004

info@azbestop.cz